Jautājumi un atbildes

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Vai var izgatavot stikla paneli pēc maniem izmēriem?
Jā! Stikla panelis tiek izgatavots tikai un vienīgi pēc Jums nepieciešamajiem izmēriem. Jābūt ļoti uzmanīgiem ar mērījumiem, jo stiklu pēc rūdīšanas vairs nevarēs nogriezt vai noslīpēt.

Vai varu izgatavot stikla paneli un uzlīmēt tam savu bildi?
Jā! Atsūtiet mums bildi un paneļa izmērus. Mūsu speciālisti to novērtēs apstrādās pēc Jūsu izmēriem un sniegs Jums atbildi.

Cik ilgā laikā Jūs izgatavojat stikla paneli?
Jārēķinās vismaz ar laiku līdz 6 nedēļām.

Vai meistars atbrauks samērīs stiklu bez maksas?
Diemžēl nē! Tieši tāpēc, pirms mūsu meistars dodas uz mērīšanu, mēs ar klientu saskaņojam aptuvenās izmaksas. Izmaksas, protams pie reāliem mērījumiem var nedaudz pamainīties, jo svarīgs ir stiprinājuma skaits, montāžas sarežģītiba u.c., faktori, kas var ietekmēt cenu. Taču šajā gadījumā klients ir informēts par aptuvenām izmaksām. Ja izmaksas tiek apstiprinātas no klienta puses, tad meistars ar klientu vienojas par mērīšanas dienu un laiku. Ja tomēr pēc uzmērīšanas klients pārdomā veikt pasūtījumu, klientam jāapmaksā ceļa izmaksas un meistara stundas likme. Tāpēc pirms veicat pasūtījumu precizējiet izmaksas.

Cik biezu stiklu parasti liek stikla paneļiem?
Standartā uzstādam 6mm biezu stiklu.

Ar ko atšķiras parastais stikls no dzidrinātā stikla?
Dzidrinātais stikls ir īpaši caurspīdīgs stikls. Teorētiski - bez citu krāsu piejaukumiem. Galvenā atšķirība no parastā stikla ir tā, ka parastajam stiklam ir nedaudz zaļgans tonis. Dzidrinātais stikls ir „tīrs” pateicoties minimālam dzelzs oksīda saturam. Stiklu plaši pielieto vietās, kad jāsasniedz maksimālu krāsas tīrību.

Kas jāņem vērā pasūtot stikla paneli?
Pirmais un galvenais ir monitora krāsu atšķirības. Kā jau esam rakstījuši, krāsas ko redzat savā monitorā var atšķirties no krāsām stikla panelī. Monitoriem ir dažādu krāsu spektri, filtri. Mēs diemžēl nevaram redzēt tās krāsas, ko Jūs redzat savā monitorā. Atšķirība pat ir tajā, vai monitors ir glancēts vai matēts. Krāsas pat atšķirties atkarībā no tā, kādā leņķi skatāties uz monitoru. Tādēļ atcerieties, kad kontrasts un krāsas var atšķirties. Krāsas var ietekmēt parastā stikla zaļganais tonis. Otrais. Bilde. Bildi palielinot līdz apmēram 3m, kontrasts nekad nebūs tāds, kādu Jūs to redzat savā monitorā mazajā izmērā. Kontūras uz bildes būs izplūdušākas. Bieži cilvēkiem ‘’sķiet”, ka pilsēta, kas bildēta no tālienes, un kuru savā datora monitorā redzat ideālu arī stikla panelī redzēsim tādu pašu. Tas ir maldīgs uzskats. Lai Jūs redzētu to pašu ko redzat savā monitorā, jums ir jāattālinās no stikla paneļa par tādu gabalu, lai jūs stikla paneļa apkārtmērs būtu tādā izmērā kā Jūsu datorā redzamais. Tas pats ir ar koku lapām, zariem un citām sīkām detaļām uz bildes.

Cik stiprinājuma caurumi man nepieciešami stikla paneļa stiprināšanai?
Tas atkarīgs no stikla paneļa garuma un sienas līdzenuma, kontaktligzdu novietojuma un kontaktligzdu stiprināšanas. Svarīgi ir ievērot arī to, ka stiprinājumam nevajadzētu atrasties virs sildvirsmas(gāzes plīts, elektriskās plīts) vai vietām ar tā saucamo aktīvo darbību(būs nepieciešama pastiprināta tīrīšana. Ja kontaktligzdas stiprinās pie sienā iebūvētām kārbām, un tā atrodas tuvumā stiprinājuma vietai stiprinājuma caurumu var neplānot, taču no pieredzes varam teikt ka simetriski stiprinājumu caurumi tomēr izskatās labāk. Bet katrs gadījums ir tiešām individuāls tāpēc sazinieties ar mūsu speciālistiem, kas Jums atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Cik bildes es drīkstu izvēlēties?
Viena bilde Jūsu stikla panelim tiks piemērota bez papildus maksas. Ja tomēr izlemsiet mainīt bildi, tās apstrādi veiksim tikai par papildus samaksu. Bildes apstrādes cena atkarīga no stikla paneļa sarežgītības. Tāpēc bildes izvēlei pievērsiet ļoti lielu vērību.

Vai varat izgatavot matētu stiklu?
Jā varam. To var izdarīt divos veidos. Aplīmējot ar matēto plēvi(tās ir divu veidu ekonomiskā un smilšu strūklas imitācijas plēve) vai pasūtot stiklu Matelux. Daļēji caurspīdīgs, neitrāls matēts stikls. Matelux stikls ir ķīmiski matēts stikls ar paaugstinātu noturību. Ķīmiski matētie stikli ir viegli kopjami un uz stikla virsmas nepaliek raksturīgie pirkstu nospiedumi, kā tas ir nematētai stikla virsmai. Bet tas ir arī krietni dārgāks jo ir slāņotais stikls ar speciālu plēvi starp stikliem.

Turpināt