Stiklapaneli.lv

Noteikumi

NOTEIKUMI

Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:
- bojājums radies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce);
- ražotājs neuzņemas atbildību, ja būsiet sabojājis preci nesaudzīgi apejoties ar to.
Iegaumējiet! Slēdzot distances līgumu, atteikuma tiesības Jūs nevarat izmantot, ja esat iegādājies lietas, kas tiek izgatavotas pēc Jūsu norādījumiem, vai preci, kas ir nepārprotami personalizēta. Tāpēc vietā ir teiciens. Pirms pasūtiet preci visu 10 reizi pārdomājiet, lai nebūtu pēc tam dostarpību par krāsu toņiem u.c. jautājumiem. Gadījumā, ja prece ir bojāta, tad sazinies ar mums. Jūs uzklausīs un ieteiks labāko risinājumu.

PAR PRECĒM
Prece (bilde) krāsu ziņā var atšķirties no preces (bildes), ko redzat savā monitorā, jo katra monitora uzstādījumi ir dažādi. Tie var būt glancētie(izceļ krāsu spilgtumu)un matētie. Tāpat monitoram ir iespēja uzlikt dažādas krāsu paletes, toņus, izškirtspēju u.c., iestādījumus.

Veicot pasūtījumu šajā veikalā pasūtītājs piekrīt, ka tam rēķins tiek piestādīts elektroniskā veidā un tas tiek izsūtīts uz viņa norādīto e-pasta adresi.

APMAKSAS NOSACĪJUMI
Rēķins Jums tiek piestādīts tikai pēc tam, kad mūsu speciālisti ir pārbaudījuši saņemto pasūtījumu un precizējuši visas ar stikla paneļa izgatavošanu sasitītās nianses

Ja veicat pasūtījumu, bez papildus pakalpojumiem - montāža, mērīšana, piegāde, tad veicama 100% pasūtījuma apmaksa.

Ja veicat pilnās paketes(ieskaitot montāžu, mērīšanu, piegādi) pasūtījumu iespējams dalītais maksājums. 50% pirms pasūtīšanas un 50%, kad stikla panelis Jums ir uzstādīts.

Turpināt